קווסטים שכמעט נכנסו ל-20 הגדולים


 

Simon the Sorcerer (Adventure Soft, 1993)

קווסט קלאסי על נער בריטי שמשוגר בטעות לעולם של קסם (לא מדובר כאן על הארי פוטר).  לאחר שהוא בורח מכמה גובלינים שרוצים לבשל אותו חי, הוא יוצא להציל את העולם ממכשף רשע.  מדובר במשחק ארוך ומהנה, עם מוסיקה מצוינת והומור בריטי ציני במיטבו.

 

 

 

Laura Bow 2: The Dagger of Amon Ra (Sierra On-Line, 1992)

ההמשך המוצלח ל-The Colonel's Bequest, משחק נחמד של Sierra בסגנון אגאתה כריסטי.  לורה, בחורה צעירה מניו-יורק של שנות העשרים, סיימה את לימודיה ומתחילה לעבוד בעיתון מקומי.  העיתון שולח אותה לחקור את היעלמותו של פריט מצרי עתיק ממוזיאון בעיר.  בקרוב האווירה תתחיל להתחמם, הגופות יתחילו להיערם, ולורה תצטרך לגלות מי האשם.

 

 

 


Leisure Suit Larry 3: Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals! (Sierra On-Line, 1989)

הקווסט השלישי בסדרת לארי ואחד החזקים בה.  לארי, שכבר חשב שהגיע למנוחה ולנחלה, נעזב על ידי אשתו, שחייהם המשותפים הובילו אותה למסקנה הבלתי-נמנעת שהיא לסבית.  מיד לאחר מכן הוא מועף (גם במובן הפיזי) מעבודתו הנוחה והמשתלמת על ידי הבוס הגדול – שהוא באופן מקרי אביה של אשתו.  לארי צריך לאסוף את השברים ולהמשיך הלאה בחיי ההוללות.  במשחק זה נכנסת לסדרה פאטי, סוג של מקבילה נשית ללארי, שבמהלך המשחק מתחלפת עם לארי כדמות בה משחקים.

 

 

 

Quest for Glory 5: Dragon Fire (Sierra On-Line, 1998)

המשחק שסוגר את אחת הסדרות המוצדקות ביותר בתולדות הקווסטים.  הפעם הגיבור מתמודד על הכתר בממלכת סילמריה, ועליו לעבור בהצלחה שורה של מבחנים.  הקווסט עמוס באזכורים ובדמויות מהמשחקים הקודמים.  הוא מבדר למדי, מתהדר בגרפיקה ראויה ומומלץ לכל חובבי הסדרה.

 

 

 

Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizards (Sierra On-Line, 1987)

משחק "למבוגרים בלבד" שהמציא בשנת 1987 את דמותו האגדתית של לארי לאפר, האיש שהוכיח לעולם שגברים מעוניינים רק בדבר אחד.  בקווסט הראשון משימתו של לארי היא להיפטר מבתוליו.  במשחק יש מעט לוקיישנים ומעט עלילה, אבל השיגועים והצחוקיה הכללית מצליחים לפצות על זה.  Sierra הוציאה לקווסט גרסה מחודשת ומשופצת בשנת 1991.

 

 

חזרה לביקורות

חזרה לדף הבית