עזרים והורדות

 

אוסף הפתרונות של יונתן

כל הפתרונות במקום אחד.  קובץ המכיל אוסף גדול במיוחד של פתרונות, צ'יטים, קודים, מפות ומדריכים למשחקי הרפתקה. אם לחיצה על הקישור לא מתחילה את ההורדה, לחצו על הכותרת או כאן עם הקליק הימני של העכבר, ובחרו (עם  / Save Target Asשמירת יעד בשם...) את המיקום המבוקש.

 

אוסף השמירות של יונתן

כל השמירות במקום אחד.  קובץ המכיל את האוסף הגדול ביותר ברשת למשחקים שמורים ממשחקי הרפתקה.

Home of the Underdogs

אתר עצום המאפשר להוריד באופן חופשי אלפי משחקים ישנים, לא מעטים מהם קווסטים.  לא ניתן להוריד מהאתר קווסטים של Sierra ו-LucasArts מטעמים של זכויות יוצרים, אך אפשר להוריד קווסטים של חברות רבות אחרות, ביניהם כמה מהקווסטים הטובים ביותר שיצאו.

Abandonia Reloaded

אתר ידידותי הכולל כמות עצומה של קווסטים ומשחקים ישנים מז'אנרים אחרים, כמו גם סיקורים של המשחקים, פתרונות, דירוגים והמלצות.

Sihaya`s Adventure Game Page

אתר המוקדש בעיקר לקווסטים וכולל כ-400 (!) מהם. אחד הפיצ'רים השימושיים שלו הוא מתן קישורים למספר רב של ביקורות על המשחקים ברחבי הרשת.

The Spoiler Center

אתר בו ניתן למצוא פתרון (מה שנקרא Solution או Walkthrough/Walkthru) כמעט לכל קווסט: דבר שימושי מאוד כאשר נתקעים זמן רב בשלב מסוים במשחק.

Universal Hint System

בניגוד ל-The Spoiler Center, אתר זה מנסה להימנע מ"ספוילרים", ומציע רמזים החושפים כל פעם חלק קטן נוסף מהפתרון. באתר ניתן למצוא מאגר גדול של קבצי רמזים לקווסטים ולמשחקי תפקידים.

Quest Studios

אתר המאפשר להוריד בחינם מגוון קטעים מוסיקליים מהקווסטים של Sierra, ואפילו פסקולים שלמים של משחקים.  מוסיקה מסדרת Monkey Island ניתן להוריד מהאתר המושקע The Legend of Monkey Island.  קטעים מוסיקליים נוספים ממשחקי LucasArts כאן.

VDMSound

תוכנה הפותרת את בעיית התאימות לכרטיסי קול ישנים.  התוכנה נוחה מאוד לשימוש וניתן להריץ בעזרתה חלק בלתי מבוטל של הקווסטים, בעיקר משנות השמונים והתשעים המוקדמות.


DOSBox

תוכנה המזכירה את הקודמת אך תומכת בצורה טובה יותר בגרפיקה של שנות התשעים ובבעיית ה-VESA Support, השכיחה בעיקר בקווסטים שיצאו בין השנים 1996-1993.  ניתן להריץ בעזרתה הרבה יותר משחקים מאשר עם VDMSound, אך היא מעט יותר מסורבלת.

SCUMMVM

תוכנה המבוססת על המנוע המקורי ששימש להרצת משחקי LucasArts.  ניתן להריץ בעזרתה את משחקי LucasArts לדורותיהם, כמו גם את Simon the Sorcerer הראשון והשני, Flight of the Amazon Queen ו-Beneath a Steel Sky.

חזרה למקומות

חזרה לדף הבית